Loading...
המלצות2016-11-03T09:33:05+00:00

כמנהלת שיווק בחברת רכב גדולה אני מחפשת שותפים ולא ספקים. שותף כזה מצאתי ברז וצוותו בקאסטומדיה.

קודם כל הידע הרב בתחום הרכב שמאפשר ללמוד דברים חדשים בכל מפגש ולקבל פרספקטיבה נוספת, וכמובן הראש הגדול, הבנת המטרות וחתירה להשיגן בכל הכוח. כל זאת לצד הון אנושי נעים ובגובה העיניים. אין לי ספק שזו מערכת יחסים לטווח ארוך עם פוטנציאל צמיחה.

 קרן שיף – מנהלת שיווק לובינסקי

כאשר נכנסנו לתחום השיווק בפייסבוק היינו עם מעט מאוד ניסיון ידע והבנה מה הכלי הזה יכול לתרום לנו ואם זה בכלל זה שווה את ההשקעה. קסטומדיה ישר ידעו לשאול אותנו את השאלות הנכונות

כדי להבין מאיתנו מה בדיוק חשוב לנו ולמה אנחנו מצפים מהר מאוד היה ברור לנו שקיבלנו את ההחלטה הנכונה והתוצאות נראות לעין. הדף שלנו החל לעורר התעניינות, וליצור חשיפה שלא היתה קודם במהלך העבודה המשותפת אנחנו לומדים רבות ומקבלים הכוונה מדויקת מה נכון לנו ומה פחות, העבודה מתבצעת באופן מידי 24/7 השירות מעולה והצוות מקצועי מאוד! ואני כמובן לא יכולה שלא לציין באופן אישי את העבודה מול רז, הסבלנות, המקצועיות והיחס האישי ממש לא מובן מאליו!!!

עדי דרורי – מנהלת דיגיטל, הייסנס

רז ויגאל היקרים, אחרי תקופה לא קצרה של עבודה משותפת ברצוני להביע את הערכתי הרבה על עבודתכם איתנו. אתם מביאים איתכם מקצוענות בתחום המדיה החברתית,

הבנה רבה בעולם התוכן שלנו, יצירתיות וחדשנות והכי חשוב מעורבות ואכפתיות. כיף לנו לעבוד עם צוות שאנו מרגישים שהוא חלק מלנדרובר וביחד נמשיך לטפס לפסגות חדשות. בהערכה רבה.

 רמי וקסמן – סמנכ"ל שיווק, לנדרובר

כמישהו שלא העריך מספיק את הכח השיווקי של הפייסבוק ובטח שלא שימוש בשירות חיצוני לתפעולו, נחשפתי לנתיב חדש שהפך בזמן קצר להיות משמעותי ביותר.

כמישהו שלא העריך מספיק את הכח  השיווקי של הפייסבוק ובטח שלא שימוש בשירות חיצוני לתפעולו, נחשפתי לנתיב חדש שהפך בזמן קצר להיות משמעותי ביותר. קאסטומדיה בזמן קצר הבינו את המטרות שלי, את התוכן השיווקי את השפה ואת הפרטים הקטנים ובקצב גבוה וקבוע חושפים אותי בפני קהלים חדשים או של קהלים קיימים בתחומים נוספים.

החשוב ביותר ולהבדיל ונותני שירות דומים בתחום קאסטומדיה שמים דגש גדול מאד על לעשות את העבודה בלי לשאוב ממך זמן ואנרגיה. הכל עובד בצורה מאורגנת, מתוכננת ומתוזמנת. כמובן שמתבצעת תקשורת שוטפת אך כזו המאפשרת לך לשגר ולשכוח – והדברים פשוט עובדים! אין בקשה או רצון שלא מקבל יחס וטיפול תוך הקשבה סבלנית ואמיתית.

 שי אנג'ל – סמנכ"ל שיווק ומכירות, ג'יג'י מרכז המומחים

קיימת תקשורת שוטפת ופוריה, עמידה בלוחות זמנים והתאמה בין הצפייה לעבודה בפועל.. "נודניקים" במובן החיובי של המילה .. לא משאירים קצוות פתוחים

 ואם הלקוח הגדיר לו"ז לפעילות דואגים לשמור על הלו"ז של הלקוח. לא מתביישים להגיד את הדעה המקצועית, גם אם היא נוגדת את גישת הלקוח – לא "מתחנחנים" מסוגלות לערוך פרויקט מהיר (אם נדרש עדכון דחוף לדוגמא). העבודה השוטפת תקינה ופוריה. תקשורת זמינה כל הזמן – מענה מהיר.

 ארז דהאן – סמנכ"ל תפעול, א. שדה פרויקטים

אני שמח מאד להמליץ על קאסטומדיה בכלל ועל יגאל שפילמן אישית, בפרט. החיבור ביניינו, בין מוסך 'דרך השטח בשרון' ובין קאסטומדיה, נוצר בעקבות המלצה חמה שקבלתי מאיש עסקים שבדר"כ אינו נדיב בהמלצות. 

למרות שחשבתי שאני עושה עבודה די טובה בניהול דף הפייסבוק שלנו (קרוב ל-8,000 עוקבים), החלטתי לנסות. מהר מאד התברר לי שזה היה כדאי, הפוסטים הפכו להיות יותר מקצועיים, יותר ממוקדים ויותר יעילים.

אני מרגיש שלקאסטומדיה יש יתרון גדול יחסית לאחרים העוסקים בתחום והוא קשור לעובדה שהחבר'ה שם מבינים מכוניות ומבינים בקהל המשתמשים במכוניות.

בזכות שביעות רצון גבוהה, גם מהעבודה מול יגאל וגם מהתוצאות, החלטנו להעביר לטיפולכם גם את תחזוקת אתר האינטרנט שלנו וגם את קידום המוסך בגוגל.

ניר בן ארי – מנכ"ל ובעלים, דרך השטח

כדי למכור כיום ללקוח צריך להבין אותו ולייצר לו וודאות וצורך בכדי שהוא יבין לבד למה הוא חייב אותך, אצל יגאל אין סגירת עסקאות אלא פתיחת מערכת יחסים אמיתית

יגאל נכנס לך ללב וגורם ללקוחות שלך להבין מה זה ערך אמיתי. את יגאל לא צריכים פשוט חייבים!!! תודה על הכל איש יקר.

 ניר דובדבני – מנכ"ל ומייסד, קבוצת RND

שביעות הרצון שלי מהפעילות נובעת ממספר גורמים מאוד חשובים לי כמו הזמינות שלהם, היכולת שלהם לעשות שינויים בדפי הנחיתה ובקהלי היעד במהירות וההבנה שלהם במוצר שהם משווקים עבורי.

הערך המוסף של קאסטומדיה הוא בהעובדה שיגאל ורז הגיעו מתחום התוכן מועילה המון, יכולת הכתיבה שלהם אדירה. הזמינות נהדרת. תמיד זמינים לשיחות / פגישות,  תמיד מקשיבים ומנסים לפטור את הבעיות און ליין.

שירי אביב – מנכ"ל ובעלים, גלילאו צעיר